Vishay 2.7Ω 3W Wire Wound Resistor ±5% RWM04102R70JR15E1
20 in stock
Vishay 2.7Ω 3W Wire Wound Resistor ±5% RWM04102R70JR15E1 quantity
Add to cart
SKU:
RWM0410
Category:
Power resistors
Description
Additional information
Description
Sold as one
Additional information
Weight
0.004 kg
Related products
CGS Radial Ceramic 5W Power Resistor
1.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
82k 3W 5% Cemented Wirewound Resistors
1.00
Add to cart
WA85 5W Resistor
150R 5W Audio Power Resistor
You're viewing: